Langkau ke kandungan
Toolssy logo Toolssy
Pemilihan

Penjana Idea Lukisan

Penjana Idea Lukisan serta-merta mencipta hasil rawak, terus dalam pelayar anda. Tiada pendaftaran, tiada menunggu, dan tiada apa disimpan. Tetapkan pilihan, tekan Jana, dan salin hasil anda dengan satu klik.

Penjana Idea Lukisan

Tekan Jana untuk hasil anda.

Cara Penjana Idea Lukisan berfungsi

  1. 1

    Tetapkan pilihan

    Pilih tetapan anda, atau gunakan sahaja nilai lalai munasabah yang sudah sedia.

  2. 2

    Jana

    Tekan Jana untuk mendapatkan hasil serta-merta dengan kerawakan bertaraf kriptografi.

  3. 3

    Salin & guna

    Salin hasil anda dengan satu ketikan. Semuanya berjalan secara setempat, tiada apa disimpan atau dihantar.

Apakah Penjana Idea Lukisan?

Penjana Idea Lukisan ialah alat dalam talian percuma yang menghasilkan hasil rawak tanpa corak yang boleh diramal. Ia menggunakan kerawakan kriptografi yang kukuh daripada pelayar anda, jadi setiap hasil adil dan bebas.

Penjana Idea Lukisan serta-merta mencipta hasil rawak, terus dalam pelayar anda. Tiada pendaftaran, tiada menunggu, dan tiada apa disimpan. Tetapkan pilihan, tekan Jana, dan salin hasil anda dengan satu klik.

Penjana Idea Lukisan, Soalan Lazim

Bagaimana menggunakan Penjana Idea Lukisan?
Tetapkan pilihan jika mahu, kemudian tekan Jana. Anda akan mendapat hasil serta-merta, sedia untuk disalin. Dengan tetapan lalai munasabah, anda juga boleh terus tekan Jana.
Adakah Penjana Idea Lukisan benar-benar rawak?
Ya. Apabila tersedia, Toolssy menggunakan Web Crypto API pelayar, jauh lebih kukuh daripada Math.random() biasa, jadi hasilnya benar-benar tidak dapat diramal dan saksama.
Adakah Penjana Idea Lukisan percuma, dan adakah anda menyimpan hasil saya?
Ia percuma sepenuhnya, tanpa akaun dan tanpa had, dan tidak, tiada apa disimpan. Semuanya berjalan secara setempat dalam pelayar anda, jadi input dan hasil anda tidak pernah dihantar ke pelayan.

Lebih banyak penjana rawak

Semua penjana Toolssy

Semua penjana Toolssy